המופרע

נעים להכיר, פינטו

אני מגדיר את עצמי סקרן טכנולוגית, אוהב להיות בקו החדשות (הטכונולגיות לא הרגילות) ולדעת הכל, מה חדש, מה יוצא, מה קורה, גם אם זה לא בתחום שלי.

אוהב מאוד גאדג’טים, מחשבים, והאהבה הכי גדולה זה הצילום.
הצילום זה מתוך הנשמה, היכולת להנציח משהו מסויים בקליק אחד לפריים נצחי. היכולת לראות את מה שהמצלמה רואה בעין האנושית גם אם המצלמה לא עלי, זה אומר שזה בא מבפנים.


הכח

נעים להכיר, חיים

מאז שפירקתי את המגה-סון הראשון שלי הבנתי שמה שתכלס מעניין אותי זה מה עומד מאחורי כל דבר… יצירה הייתה תמיד חלק ממני אבל לקחת את כל האלמנטים הנכונים ולהרכיב אותה לאחת מושלמת – זו החכמה בעיני. אז צילום מאוד מעניין אותי. מעל 7 שנים בתחום, אני משתדל לנסות כל מצלמה או עדשה חדשה ודואג להיות מעודכן בהתקדמות של העולם המדהים הזה. כיום מצלם בעיקר אופנה, אוכל ומוצרים. אני כאן כדי לתת לכם את התשובות לשאלות שאני חיפשתי בעצמי בתחילת הדרך. נצלו את זה


האנרגיה

נעים להכיר, קרן יניב-גידניאן

את המסע שלי בעולם הצילום התחלתי מהיום שאני זוכרת את עצמי. תמיד יושבת מהצד או מאחור ומציצה מזויות מוזרות ובעיניים בוחנות על אנשים. גדלתי בעולם הקולנוע וכבת לאב בעל אולם קולנוע, ביליתי שעות בחדר ההקרנה, צופה בסרטים דרך העינית. עם השנים, למרות אהבתי הגדולה לקולנוע, התחברתי לעולם הסטילס – למיידיות של הפריים, להעברת רגש אחד ברור וסיפור דרך תמונה אחת. להצליח להוציא מכל מצולם את הייחודיות והיופי שלו – זה האתגר האמיתי בעיני. אני מאמינה כי בכל אדם חבוי יופי, צריך רק את הרגישות והסבלנות להוציא אותו. אני אוהבת לקחת דברים שאינם שגרתיים ולשלב אותם בתמונות’ ליצור רגעי קסם ובריחה מהשגרה. צילום משמש לי כשפה נוספת, כשפה אוניברסלית ליצירת קשר עם אנשים מכל העולם. היום אני בעיקר מצלמת אופנה, צילומי תדמית וקונספט בשילוב מאקרו. כיום אני מגדירה את עצמי כצלמת ובימאית אומנותית החוטא גם בכתיבה.